Marmaris Ekonomik 7 Gün Tatil Paketi

6 GECE - 7 GÜN KONAKLAMA VE 7 AKTİVİTE BİR ARADA
16062019-162117-001

Marmaris ekonomik 7 gün tatil paketi ile 3 yıldızlı otelde konaklama ve 7 aktivite programı bir arada planlanmaktadır. Tatil paketimize arzu ettiğiniz tarihte giriş yapabilirsiniz. Tatil paketimiz içerisindeki aktiviteler ise; Marmaris tekne turu, Marmaris jeep safari, Marmaris dalış turu + Şnorkel, Korsan mehtap turu, Club Andromeda, Club Back Street

Tatil paketimiz kapsamında otelde açık büfe kahvaltı, aktivitelerde öğlen yemeği, rehberlik hizmeti dahildir. Akşam yemeği dahil değildir, bir çok misafirimiz akşam yemeğini dışarıda bulunan farklı konseptlerdeki restaurantlarda değerlendirmektedir.

Arzu eden misafirlerimiz için akşam yemeği dahil veya her şey dahil konseptimizde bulunmaktadır. Fiyat teklifi için lütfen iletişime geçiniz. Tatil paketi detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

16062019-161522-001.0x20
oasis_hotel
5454534
1012338_510324402369128_446850809_n
3
4
kopyasi_otel_oda_klima

1. Gün, otele giriş;

Tatil paketimizin ilk günü serbest gün olarak planlanmaktadır. İlk gün otele giriş ve oda teslim saati öğleden sonra 14:00'de gerçekleşmektedir. Arzu eden misafirlerimiz eşyalarını otele emanet bırakabilir, otelimizin havuzunu değerlendirebilir, sahilde vakit geçirebilir, Marmaris'i keşfetmek için kısa bir şehir turu yapabilir veya rehberlerimizden ilave aktivite temin edebilmektedir.

Otele girişiniz rehberlerimiz eşliğinde yapılmaktadır. Konaklama otelimiz Oasis Hotel veya Twenty One Hotel'dir. Her iki otelimizde Marmaris merkezinde bulunmaktadır. Sahile 200 metre mesafede, çevresinde bir çok marketi, alışveriş merkezini ve farklı konseptlerdeki restaurantların bulunduğu bölgede yer almaktadır.

18062019-124051-001
marmaris-tekne-turu5
marmaris-tekne-turu6
marmaris-tekne-turu7
marmaris-tekne-turu2
marmaris-tekne-turu3
marmaris-tekne-turu4

2. gün; Marmaris tekne turu

2. gün aktivitesi olarak Marmaris tekne turuna çıkıyoruz. Sabah otelimizde açık büfe kahvaltının hemen ardından servislerimiz ile Marmaris limanında bulunan teknemize transferinizi sağlıyorum. Tekne turunun dönüşü saat 16:30 da gerçekleşiyor.

Tekne turumuz sırasında toplamda 6 farklı noktada yüzme molası, teknede animasyon, eğlence ve etkinlikler düzenlenmektedir. Gün boyu sınırsız meşrubat tüketimi dahildir, Arzu eden misafirlerimiz meşrubat dahil tekne turunu opsiyonel olarak alkol dahil olarakta seçebilirler.

18062019-124255-001

3. Gün, Serbest gün;

Serbest gün olarak belirlediğimiz tatilinizin 3. gününde sahile gidebilir, Marmaris merkezini ve çevresini gezebilirsiniz. Arzu ederseniz rehberimiz ile görüşerek ilave bir aktivite de ekleyebilirsiniz.

club-back-street-marmaris-001
club-arena-marmaris-001
b52
green_house_marmaris
joy_2
joy

Barlar Sokağı;

Bir süre günü yorgunluğunu atıktan sonra gece eğlencemize devam etmemiz için dünyaca ünlü Marmaris barlar sokağına gidiyoruz. Gece hayatı bizleri bekliyor, geç saatlere kadar eğlenceye devam ediyoruz. Her akşam saat 22:30 ve 23:00'de barlar sokağına servisimiz bulunmaktadır. Her gece farklı bir mekana giden servisimizden faydalanabilirsiniz.

Listemizde olan Clublar; Andromeda, Back Street, Gallion, Tiger Arzu eden misafirlerimiz, anlaşmalı olduğumuz mekanlara münferit olarakda gidebilirler.

18062019-124713-001
marmaris-jeep-safari-turu-9
marmaris-jeep-safari-turu-6
marmaris-jeep-safari-turu-8
marmaris-jeep-safari-turu-4
marmaris-jeep-safari-turu-2
marmaris-jeep-safari-turu-5

4. Gün, Marmaris Jeep Safari;

Marmaris'in çevresini ve popüler ziyaret yerlerini sırasıyla gezdiğimiz safari turu, Marmaris'in en popüler aktivitelerinde birisidir. Jeep safari turu sırasında su savaşları, arazi sürüşü, Kızkumu plajı ve Turgut şelalesini ziyaret ediyoruz.

Öğlen yemeği dahil olarak düzenlenen turumuz sabah 09:00 ile 16:00 arasında gerçekleşmektedir. Jeepler 10 kişilik olup, Marmaris yarımadasını komple gezmektedir.

18062019-124857-001

5. Gün, Serbest gün;

Serbest gün olarak belirlediğimiz tatilinizin 5. gününde sahile gidebilir, Marmaris merkezini ve çevresini gezebilirsiniz. Arzu ederseniz rehberimiz ile görüşerek ilave bir aktivite de ekleyebilirsiniz.

marmaris-mehtap-turu-6
marmaris-mehtap-turu-1
marmaris-mehtap-turu-2
marmaris-mehtap-turu-3
marmaris-mehtap-turu-4

Akşam aktivitesi, Korsan Mehtap Turu;

Mehtap turu, korsan teknesi ile haftanın 3 günü düzenlenmektedir. Tatil paketi kapsamında bulunan bu aktivitemiz promosyon (bedelsiz) olarak dahil edilmiştir. Mehtap turu sırasında akşam yemeği veya içecekler dahil değildir. Arzu eden misafirlerimizin katılma zorumluluğu bulunmadığı gibi gün değişikliği de yapabilmektedir.

Korsan teknesi mehtap turu için otelden, limana transfer bulunmaktadır fakat geri dönüş servisi bulunmamaktadır. Bir çok misafirimiz, tekne dönüşü barlar sokağı yada Marmaris marinada zaman geçirmek istediğinden dolayı geri dönüş servisi yapılmamaktadır. Otellerimiz ile Marmaris marina arasındaki mesafe ortalama 5-10 dk yürüyüş mesafesindedir.

marmaris-ekonomik-7-gun-tatil-paketi-001
marmaris-dalis-turu-6
marmaris-dalis-turu-3
marmaris-dalis-turu-4
marmaris-dalis-turu-5
marmaris-dalis-turu-2
marmaris-dalis-turu-1

6. Gün, Dalış turu ve Şnorkel;

Masmavi Egedeniz ve altındaki Dünyayı keşfetmeye hazır mısınız? Muhteşem bir yolculuğa çıkıyoruz. Eğitmenler eşliğinde, full ekimanlı ve tüm güvenlik önlemleri alınmış bir şekilde, ömür boyu unutmayacağımız bir gün sizi bekliyor. İster başlangıç seviyesinde olun, isterseniz lisanslı dalıcı! Her seviye yüzücü ve sağlıklı herkes bu aktivitemize rahatlıkla katılabilir.

KİMLER DALIŞ YAPAMAZ!...
Vertigo Hastaları (Kulak enfeksiyonu ve denge rahatsızlığı),Astın, Sara, Şeker, Akciğer Hastaları, Kalp rahatsızlığı, yüksek tansiyon, Ağır özellikli ilaç kullananlar, Son altı ay içerisinde ağır ameliyat geçiren, hamile bayanlar, Fıtık hastaları (Derecesine göre)

marmaris-snorkel-turu-3
marmaris-snorkel-turu-4
marmaris-snorkel-turu-5
marmaris-snorkel-turu-6
marmaris-snorkel-turu-7
marmaris-snorkel-turu-1

Şnorkel

Şnorkel aktivitesi, Dalış turu ile aynı gün ve birlikte düzenlenmektedir. Şnorkel aktivitesini aynı zamanda sağlık nedeni ile dalış yapamayan misafirlerimize de tavsiye ediyoruz.

Gün boyunca sınırsız olarak şnorkel yapabilir, koylar arasında gezerek sualtı dünyasını keşfedebilirsiniz. Şnorkel turu sırasında aksiyon kameranızı yanınıza almayı unutmayınız. İhtiyaç duyacağınız şnorkel ekipmanını tekneden temin edebilirsiniz.

18062019-125909-001
green_house_marmaris
club-back-street-marmaris-001
joy
joy_2
b52
club-arena-marmaris-001

Barlar Sokağı;

Bir süre günü yorgunluğunu atıktan sonra gece eğlencemize devam etmemiz için dünyaca ünlü Marmaris barlar sokağına gidiyoruz. Gece hayatı bizleri bekliyor, geç saatlere kadar eğlenceye devam ediyoruz. Her akşam saat 22:30 ve 23:00'de barlar sokağına servisimiz bulunmaktadır. Her gece farklı bir mekana giden servisimizden faydalanabilirsiniz.

Listemizde olan Clublar; Andromeda, Back Street, Gallion, Tiger Arzu eden misafirlerimiz, anlaşmalı olduğumuz mekanlara münferit olarakda gidebilirler.

18062019-130113-001

7. Gün, Çıkış günü;

Otel çıkış saatimiz öğlen 12:00'de gerçekleşmektedir. Sabah kahvaltısından sonra valizinizi otel resepsiyonuna emanet edebilir, arzu ederseniz otelde bulunan imkanlardan faydalanabilir ya da Marmaris ve çevresini keşfedebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ilk gün aktivitesi olan tekne turunu son güne kaydırabilir ya da ek ücret karşılığı ek aktivite alabilir.

Bir sonraki tatil programınızda görüşmek dileği ile, Hoşçakalın…

Marmaris Ekonomik 7 Gün Tatil Paketi

  Rezervasyon Formu

  Fiyat: 975 TRY
  Toplam : 0 TRY
  0 TRY
  ✓ ValidInvalid number
  Rezervasyon Formu
  tursab-dds-10974

  Keep in touch


  Copyright © 2018 Tatilmoni Ltd. Şti.®