Marmaris VIP Hamamı

Marmaris aktiviteleri, Marmaris günlük turları
hamam_vip_1
hamam_vip_2
hamam_vip_5

Marmaris VIP hamam

İşte bedeninizi şımartmak için en doğru zaman!

Günümüz dünyasında yoğun şehir hayatı, stres ve yorgunluktan kurtulmanın ayrıca rahatlamak için mükemmel fırsat sunuyoruz. Modern olarak tasarlanmış, hijyenik hamamımızda sizlere kalite hizmet veriyoruz. Kendinizi 4 saatlik bu eşsiz aktivite ile şımartmak ve birazda olsa stresten uzaklaşmak için modern Marmaris VIP hamam programımızda yerinizi ayırtmalısınız.
Suyun verdiği huzur ve rahatlama hissi ile yorgunluğunuzu atacaksınız.

Marmaris VIP hamam programı sırasında öncelikle sauna ’da ve buhar banyosunda vücudunuzdan toksinleri atıyoruz. Burada deri altındaki gözenekler açılacak ve ölü cilt tabakasını vücudunuzdan atmanıza yardımcı olacaktır. Sauna sonrasın da sıcacık göbek taşında cildinizi temiz ve yumuşak yapacak olan kese ve köpük masajı olacaktır.

Sonraki hizmetimiz 30 dakika özel terapi yağ masajı ile ferahlama ve yorgunluğunuzu atmış olacaksınız. Dinlenme odasında bir süre rahatladıktan sonra sunduğumuz hizmetler ise; yüz maskesi bakımı, saç masajı, yüz masajı, baş masajı, ayak bakımı son olarak ta tedavi akvaryumunda balık terapisi yapılmaktadır.

Marmaris VIP hamam detayları

Saat: Her gün, 4 seans olarak düzenlenmektedir.
(Arzu ettiğiniz saate aktivite başlama saatleri)

Dahil Olanlar; Sauna, Kese, Köpük, 30 dk masaj, yüz maskesi, saç, yüz ve baş masajı, ayak bakımı, balık terapi, geliş ve dönüş servis, Rehberlik hizmeti

Dahil Olmayanlar; Fotoğraf ve Video çekimi, Alkollü ve alkolsüz içecekler, öğlen yemeği, Hediyelik eşyalar

Yanınıza almayı unutmayın! Uzun şort (kapri şort) Mayo, Havlu, Ekstra T-shirt, Güneş Kremi

Ödeme koşulları; Marmaris günlük turları için rezervasyon yaptığınızda ön ödeme ya da ödemenin tamamını yapmanıza gerek yoktur. Günlük tura katılacağınız gün ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Rehberimiz sizinle tur günü buluştuğunuzda size katılın biletinizi getirir ve ödemeyi tahsil etmektedir.

hamam_vip_3
hamam_vip_4
hamam_vip_6
hamam_vip_7
hamam_vip_8
hamam_vip_9
Marmaris VIP Hamamı

  Rezervasyon Formu

  Fiyat: 100 TRY
  Toplam : 0 TRY
  Fiyat: 50 TRY
  Toplam : 0 TRY
  0 TRY
  ✓ ValidInvalid number
  Rezervasyon Formu
  tursab-dds-10974

  Keep in touch


  Copyright © 2018 Tatilmoni Ltd. Şti.®