Marmaris tekne turu

Marmaris koyları, Tekne turu Marmaris, Marmaris günlük tekne gezisi
marmaris_boat_trip_3
marmaris_boat_trip_4
marmaris_boat_trip_2

Marmaris tekne turu

Türkiye’nin en gözde ve en özel tatil beldelerinden birisi olan Marmaris, eşsiz güzelliklere sahip muhteşem doğası ve berrak mavi sularıyla buluşmak üzere sizi Marmaris tekne turu’na bekliyoruz.
Modern ve maksimum konforunuz için dizayn edilmiş olan teknelerimizde doyasıya müzik ve eğlence ile dopdolu, güzel bir gün geçirmek için her şey mevcuttur. Teknemizde her konuğumuza yetecek sayıda güneş yatakları ve şezlonglar ile, soyunma kabini, duş, tuvalet vardır.

Marmaris tekne turu teknemiz 2 katlı olup teknemizin üst katlarında güneşlenebilir ayrıca güneşin kavurucu sıcaklarından hoşlanmayan misafirlerimiz alt katta oturabilirler bu eşsiz yolculuğun tadına varabilirsiniz. Teknemizin alt katı tamamı ile gölgelik alanlara sahiptir. Teknemizde can yelekleri ve can simitleri bulunuyor ayrıca yüzme bilmeyenler için çeşitli yüzme aparatları ile hizmet veriliyor.

Marmaris tekne turları güzergahı

Sabah saat 09:30‘da başlayacak olan turumuz için sizi otelden özel servis araçlarımız ile alıyoruz. Marmaris merkezinde bulunan limana, teknemizin kalkış noktasına kadar ücretsiz götürüyoruz. Saat 10:00 itibarı ile muhteşem bir mavi yolculuk başlıyor.

Öncelikle CENNET ADASI, ilk molamızı veriyoruz. Her mola ortalama 30 dk. İsterseniz muhteşem manzaranın tadını çıkarabilir ya da yolculuğumuza masmavi sularda yüzme deneyimi ile başlayabilirsiniz.

İkinci durağımız ise FOSFORLU MAĞARA ziyaretidir. Teknemiz çok yakın bir şekli de mağaraya yanaşmaktadır. Gün ışığının mağara içerisinde oluşturduğu görsel şöleni izlemekten çok keyif alacaksınız. Bu muhteşem görüntüyü fotoğrafınızı tavsiye ederiz. Fosforlu mağara aynı zamanda dilek mağarası olarak ta bilinmektedir. Sizde bozuk para atıp bir dilek tutun.
Üçüncü durağımız olan AKVARYUM KOYU mavinin her tonunu bir arada görebileceğiniz berrak ve tertemiz sulu ile balıkları net bir şekilde görebileceğiniz ünlü bir koydur. Buraya âşık olacaksınız.
Dördüncü molamızda KUMLUBÜK ve muhteşem kadırga sahilinde sakin ve huzur bulabileceğiniz bir yerdir. Öğlen yemeği servisimiz bu koyda servis edilmektedir. Teknemizde barbekü yapılmaktadır.

Bir sonraki molamız ise meşhur TURUNÇ köyünde verilmektedir. Bu güzide tatil beldesinde teknemiz demirledikten sonra 1 saat mola vermektedir. Bu şirin beldemizde isterseniz alışveriş isterseniz yüzebilirsiniz.

YEŞİL DENİZ molamız ile inanılmaz manzarasıyla gözlerinizi alamayacağınız eşsiz bir tabiat harikasıdır. Bu koya araç yolu bulunmamaktadır. Sadece Marmaris tekne turu ile ziyaret edebileceğiniz bu Yeşil deniz, Marmaris tekne turları güzergahı içerisinde vazgeçilmez bir yerdir. Mola sonrasında teknemiz geri dönüş yolunda İÇMELER manzarası eşliğinde yavaş yavaş Marmaris limanına gelmektedir. İskeleye geldiğinizde sizi tekrar servis araçlarımızla otele kadar bırakıyoruz.

marmaris_boat_trip_5
img-20170821-wa0001
marmaris_boat_trip
img-20170821-wa0003
Marmaris tekne turu

  Rezervasyon Formu

  Fiyat: 75 TRY
  Toplam : 0 TRY
  0 TRY
  ✓ ValidInvalid number
  Rezervasyon Formu
  tursab-dds-10974

  Keep in touch


  Copyright © 2018 Tatilmoni Ltd. Şti.®