Marmaris rafting turu

Marmaris ekstrem turları, Marmaris sıradışı aktiviteleri
marmaris-rafting-turu-4
marmaris-rafting-turu-5
marmaris-rafting-turu-6

Rafting turu Marmaris

Hayatınızın en özel molasını vermeye adrenalin dolu saatler geçirmeye hazır olun, Marmaris Rafting turuna gidiyoruz.

Marmaris rafting turu ile adrenalin, aksiyon, macera ve eğlence dolu saatler geçirmeye, çok çok yorulmaya hazır olun. Bembeyaz akan suları ile nefes kesen kanyonları ile doğa ve adrenalin sevenlere muhteşem bir olanak sağlamayan Dalaman çayında toplamda 9 km.lik (3 buçuk saatlik) etap sizi bekliyor.

Rafting aktivitesi sabah 7.30’da özel servislerimizin sizi otelinizden alması ile başlıyor. Yaklaşık 1 saat 30 dakikalık bir yolculuk sonunda Dalaman çayına varıyoruz. Tesisimizde açık büfe kahvaltının ardından, profesyonel rehber ve eğitmen arkadaşlarımız eşliğinde grubumuza rafting süresi boyunca yapılması gereken talimatları ve kurallar ile ilgili bir eğitim veriliyor. Burada rafting için ekipmanlarınızı alıyor ve sonrasında araçlar ile dağın zirvesine doğru yola çıkıyoruz. Her botta 6 ile 8 katılımcı ve 1 eğitmen bulunmaktadır.

Ortalama 3 saat – 3 saat 30 dakika süren Rafting parkurunda 2 defa yüzme molası veriliyor.

Rafting turu sonrasında tekrar restoranımıza geri dönüyoruz. Burada öğlen yemeği servisi yapılıyor. Aktivite sonunda sizi tekrar konakladığınız yere özel servis araçlarımız ile bırakıyoruz.

Yanınıza almayı unutmayın!: Havlu , Mayo , Deniz ayakkabısı, Ekstra t-shirt, Güneş Kremi

Dahil Olanlar; Geliş-Dönüş Servis (Otele),Sabah kahvaltı ve Öğle yemeği, Teorik ve pratik eğitim, Gerekli Ekipman, Ferdi Kaza Sigorta

Dahil Olmayanlar; Fotoğraf ve video çekimi, İçecekler

Ödeme koşulları; Marmaris günlük turları için rezervasyon yaptığınızda ön ödeme ya da ödemenin tamamını yapmanıza gerek yoktur. Günlük tura katılacağınız gün ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Rehberimiz sizinle tur günü buluştuğunuzda size katılın biletinizi getirir ve ödemeyi tahsil etmektedir.

marmaris-rafting-turu-1
marmaris-rafting-turu-2
marmaris-rafting-turu-3
marmaris-rafting-turu-4
Marmaris rafting turu

  Rezervasyon Formu

  Fiyat: 200 TRY
  Toplam : 0 TRY
  0 TRY
  ✓ ValidInvalid number
  Rezervasyon Formu
  tursab-dds-10974

  Keep in touch


  Copyright © 2018 Tatilmoni Ltd. Şti.®