Marmaris modern hamamı

marmaris turları, marmariste yapılacak şeyler
marmaris-hamam-1
marmaris-hamam-3
marmaris-hamam-4

Marmaris modern hamam

Marmaris’te iyi bir tatil, iyi tasarlanmış bir hamamda keyifli ve kaliteli vakit geçirerek başlar.
Kültürümüzde önemli bir yeri bulunan hamamlar, altyapının gelişmesi ve modern yapıların yaygınlaşması ile eskisi kadar yoğun kullanılmamaya başlamasına rağmen, geleneklerimizdeki yerlerini ise korumayı devam ediyor.

Ev banyolarından farklı olarak sürekli sıcak kalan ve nem oranı oldukça yüksek olan hamamlar, kasların gevşemesini sağlayarak dinlenme ve rahatlama imkânı da sunar.

Marmaris modern hamam programı

Program dahilinde toplamda 2 saatlik hizmet vermekteyiz. Öncelikle saunamızda 10-15 dakika vakit geçirmenizi ve bu şekilde vücudumuzda biriken toksin atma, ölü derilerden kurtulma ve kaslarınızı yumuşatabiliyorsunuz. Saunanın hemen ardından göbek taşında kese ve köpük masajı yapılmak. Hamamdan çıktıktan sonra 10-15 dakika mola ve rahatlamak için uzanmanızı talep ediyoruz. Sonrasında 15 dakikalık yağ masajı için sizi masaj odalarına davet ediyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ek ücret karşılığı terapistlerimizden yüz maskesi, aroma terapi masajı, manikür vb. hizmetleri alabilmektedir.

Kendinizi yenilenmiş, zihinsel ve fiziksel olarak daha taze görünüm sağlayacaksınız. Marmaris merkezinde bulunan yerimizde, günün herhangi bir saatinde hizmet vermekteyiz. Konakladığınız otelinizden sizi servisimiz ile alıyoruz. Toplamda 2 saat süren hamam programımız, sonrasında tekrar konakladığınız yere bırakıyoruz.

Saat: Her gün, 2 seans olarak düzenlenmektedir. (Arzu ettiğiniz saate aktivite başlama saatleri)

Dahil Olanlar; Sauna, Kese, Köpük, 15 dk. masaj, geliş ve dönüş servis, Rehberlik hizmeti

Dahil Olmayanlar; Fotoğraf ve Video çekimi, Alkollü ve alkolsüz içecekler, öğlen yemeği, Hediyelik eşyalar

Yanınıza almayı unutmayın! Uzun şort (kapri şort) Mayo, Havlu, Ekstra T-shirt, Güneş Kremi

Ödeme koşulları; Marmaris günlük turları için rezervasyon yaptığınızda ön ödeme ya da ödemenin tamamını yapmanıza gerek yoktur. Günlük tura katılacağınız gün ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Rehberimiz sizinle tur günü buluştuğunuzda size katılın biletinizi getirir ve ödemeyi tahsil etmektedir.

marmaris-hamam-6
marmaris-hamam-4
marmaris-hamam-5
hamam_vip_9
Marmaris modern hamamı

  Rezervasyon Formu

  Fiyat: 25 TRY
  Toplam : 0 TRY
  Fiyat: 20 TRY
  Toplam : 0 TRY
  0 TRY
  ✓ ValidInvalid number
  Rezervasyon Formu
  tursab-dds-10974

  Keep in touch


  Copyright © 2018 Tatilmoni Ltd. Şti.®