Marmaris korsan tekne turu

Marmaris tekne turları, Marmaris aktiviteleri
marmaris-korsan-tekne-turu-7
marmaris-korsan-tekne-turu-1
marmaris-korsan-tekne-turu-2
marmaris-korsan-tekne-turu-5

Korsan tekne turu Marmaris

Her yaştan herkesin katılabileceği korsan tekne turu ile macera dolu bir yolculuğuna hazır mısınız?

Farklı yapısı ve konsepti ile sizleri korsan teknesine bekliyoruz. Her şey dâhil olan bu turumuzda sınırsız eğlence ve unutulmaz bir tekne yolculuğu sizleri bekliyor. Sabah 09.30’da başlayan aktivitemiz için sizleri konakladığınız yerden özel servis araçlar ile alıyor ve Marmaris limanında bulunan teknemize getiriyoruz.

Görüntüsü ile dikkat çeken korsan teknesi, 3 kattan oluşuyor. İçinde bulunan 2 barından gün boyu alkollü ve alkolsüz içeceklerden arzu ettiğinizin zaman yararlanabilirsiniz. Teknemizin üst katlarında güneşlenebilir ayrıca güneşin kavurucu sıcaklarından uzaklaşarak alt katta bulunan gölge alanda oturabilirsiniz. Öğlen yemeği dahil olan bu turumuz sırasıyla Cennet adası, Fosforlu mağara, Akvaryum koy, Kumlubük, Yeşil deniz, Turunç adasını ziyaret etmektedir.

Program dahilinde olan ilk durağımız olan CENNET ADASI, adı kadar güzel olan bu ada etrafında ilk molamızı veriyoruz. Sonrasında FOSFORLU MAĞARayı ziyaret eden teknemiz çok yakın bir şeklide mağaraya yanaşmaktadır. İsterseniz yüzebilir yada muhteşem manzarayı fotoğrafınızla ölümsüzleştirebilirsiniz. Bir sonraki durağımız olan Akvaryum koyu ile masmavi, tertemiz Akdeniz sularında yüzebilirsiniz. Berraklığı ile adı kadar meşhur olan bu koyda balıkları net bir şekilde görebilir, besleyebilir ve yüzme fırsatı bulabilirsiniz. Bir sonraki molamız Kumlubük ve kadırga koyunda öğle yemeği molası verilmektedir.

Öğlen yemeği sonrası meşhur Turunç köyünde mola vermekteyiz. Bu güzide köyde teknemiz demirledikten sonra 1 saat mola vermektedir. Bu şirin beldemizde isterseniz alışveriş yapabilir, kasabayı gezebilir yada sahilden denize girebilirsiniz. Son durağımızı Yeşil deniz koyunda vermekteyiz. Burası Marmaris’in en bakir koylarından birisidir öyle ki araç yolu bulunmaya Yeşil deniz koyunda kendinizi doğa iç içe hissedeceksiniz.

Teknemiz Marmaris limanına saat 16:00’da dönüş yapmaktadır. Yüksek sezonda yoğunluğa bağlı olarak rota tersten yapılabilmektedir. Misafirlerimizin maksimum eğlence ve keyif alabilmesi adına, koylarda çok fazla tekne yoğunluğu olduğu taktirde başka koylarda da mola verebilmektedir.

Marmaris korsan tekne turu detayları

Saat: 09:15 ile 16:00 arası – her gün

Dahil Olanlar; Geliş-Dönüş Servis (Otele),Öğle yemeği (Barbekü),Sınırsız alkolsüz içecek gün boyu, Animasyonlar, Köpük partisi, Şezlong Kullanımı, Ferdi Kaza Sigorta

Dahil Olmayanlar; Fotoğraf ve video çekimi, Alkollü ve Export içecekler, Hediyelik eşyalar

Ödeme koşulları için tıklayınız;
Marmaris günlük turları için rezervasyon yaptığınızda ön ödeme ya da ödemenin tamamını yapmanıza gerek yoktur. Günlük tura katılacağınız gün ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Rehberimiz sizinle tur günü buluştuğunuzda size katılın biletinizi getirir ve ödemeyi tahsil etmektedir.

Marmaris korsan tekne turu

  Rezervasyon Formu

  Fiyat: 130 TRY
  Toplam : 0 TRY
  Fiyat: 110 TRY
  Toplam : 0 TRY
  0 TRY
  ✓ ValidInvalid number
  Rezervasyon Formu
  tursab-dds-10974

  Keep in touch


  Copyright © 2018 Tatilmoni Ltd. Şti.®