Marmaris korsan mehtap turu

Marmaris akşam turları, Marmaris tekne turları
marmaris-mehtap-turu-1
marmaris-mehtap-turu-2
marmaris-mehtap-turu-3
marmaris-mehtap-turu-4
marmaris-mehtap-turu-5
marmaris-mehtap-turu-6

Marmaris mehtap turu

Marmaris mehtap turu ile Marmaris koyu içerisinde geziyor ve doyasıya eğleniyoruz. Son yıllarda popüler hale gelen bu aktivitemizi korsan tekne ile gerçekleştiriyoruz.

Marmaris mehtap turu, haftanın 3 günü saat 20:00 ile 23:00 arası düzenlenmektedir. Konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve Marmaris limanında bulunan teknemize getiriyoruz.
Akşam üzere, gün batımı gibi limandan ayrılan teknemiz, yumuşak ve sakin sularda öncelikle hafif müzik eşliğinde başlayan tur ilerleyen saatlerde canlı bir tekne partisine dönüşür. Dj performansı, dansöz, şovlar, köpük partisi ile muhteşem Marmaris manzarası eşliğinde müthiş bir gece sizleri bekliyor.

Marmaris’in rutin gece hayatından daha farklı bir atmosfere sahip olan korsan mehtap turu sizin için alternatif gece eğlencesi olacaktır. Marmaris gece hayatına damga vuran bu aktivitede sizlerde unutulmaz vakit geçirebileceksiniz.

Saat; 19:30 & 23:30 arası- Pazartesi, Perşembe, Cumartesi

Dahil Olanlar; Geliş Servisi, Ferdi Kaza Sigorta

Dahil Olmayanlar; Fotoğraf ve video çekimi, İçecekler ve yiyecekler, Otele geri dönüş servisi

Ödeme koşulları; Marmaris günlük turları için rezervasyon yaptığınızda ön ödeme ya da ödemenin tamamını yapmanıza gerek yoktur. Günlük tura katılacağınız gün ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Rehberimiz sizinle tur günü buluştuğunuzda size katılın biletinizi getirir ve ödemeyi tahsil etmektedir.

Marmaris korsan mehtap turu

  Rezervasyon Formu

  Fiyat: 20 TRY
  Toplam : 0 TRY
  0 TRY
  ✓ ValidInvalid number
  Rezervasyon Formu
  tursab-dds-10974

  Keep in touch


  Copyright © 2018 Tatilmoni Ltd. Şti.®