Marmaris Dalyan tekne turu

Marmaris tekne turları, Marmaris Kültür turları
marmaris-dalyan-turu-1
marmaris-dalyan-turu-2
marmaris-dalyan-turu-3

Marmaris Dalyan turu

Ege ve Akdeniz’in birleşme noktası bulunan Dalyan, Dünya üzerinde görülebilecek en nadir doğal güzelliklerden birisidir. Yeşili, mavisi ve el değmemiş doğal yapısı gezginlerin ve tatilcilerin uğrak destinasyonudur.

Antik Kaunos’un atmosferik kalıntıları, kral mezarları, çamur banyoları, Caretta Caretta kaplumbağaları, doğal oluşumdan sazlık nehir kanalları, 4,5 km uzunluğa sahip olan deniz suyu ile tatlı su arasında bulunan İztuzu Plajı bu bölgede bulunmaktadır. İztuzu plajı, Caretta Carettaların yumurtalarını bırakmasından dolayı “Kaplumbağa Plajı (Turtle Beach)” olarak da adlandırılmaktadır. Altın sarısı ve pamuk yumuşaklığında olan kumu ile Dünyanın ender plajlarından biri seçilmiştir.

Marmaris Dalyan turu programı

Dalyan tur programımız sabah saat 08.30’da başlayıp, öğleden sonra saat 19.00’da son buluyor. Sabah konakladığınız yerden özel servislerimiz ile alıyoruz ve Marmaris merkezdeki teknemize transferinizi sağlıyoruz. Saat 09.00 itibarı ile 3 katlı teknemiz ile 2 saatlik deniz yolculuğumuz başlıyor. Teknemizin birinci katı restoran, ikinci katı kafeterya ve üst katında şezlonglar bulunmaktadır. Teknemizde duş, wc, değişim kabinleri vb. genel ihtiyaçlarınızı sağlayabileceğiniz üniteler bulunmaktadır. Teknemiz Marmaris’in en büyük teknesidir.

Yolculuğumuz akvaryum koy üzerine geldiği zaman, ortalama 30 dakika yüzme molası veriliyor. Mola sonrası yola devam ediyoruz ve Türkiye’nin en büyük deniz üstü ve askeri araçların bulunduğu Aksaz Adası’nı görüyoruz. Hemen ardından Yılancık Adası (Yunus adası) karşımıza geliyor burada yunus görmek mümkündür, zira bu bölge yunusların avlanma bölgesidir.

Gemi içerisinde öğlen yemeği servis mevcuttur. Öğlen yemeği Dalyana gelmeden hemen önce servis edilmektir. Teknemiz Dalyana vardığında, İztuzu plajının hemen karşısında bulunan Delikli adaya demir atmaktadır.

Turumuzun kalanını gerçekleştirmek için sizi küçük teknelerle transfer ediyoruz. İlk durağımız İztuzu (kaplumbağa) plajıdır. İztuzu plajı, Akdenizde ender rastlanan bir yerdir. Çam ağaçlarıyla kaplı dağların eteğinden, nehir ağzına uzanan muhteşem bir plaj. Üzerinde hiçbir yerleşim yeri bulunmayan 4.5 kilometrelik altın gibi bir kum ve harita bir manzara sizi bekliyor. Burada ortalama 1 saatlik mola vermekteyiz ve sonrasında küçük tekneler ile sizi alıp sazlıklar arasından Dalyan’a doğru yola çıkıyoruz. Bu eşsiz kanalda gezerken dağların içine yapılmış kral mezarlarını görebilirsiniz, Dalyan termal çamur banyosunu ziyaret ediyoruz. Çamur havuzlarında 1 saat kaldıktan sonra küçük tekneler ile tekrar sizi Delikli adaya getiriyor.

Geri dönüş yolculuğu başlıyoruz, yolculuk sırasında teknemizde çeşitli etkinlikler ve sürpriz şovlar gerçekleşiyor saat 19.00’da iskeleye yanaşan gemimizden tekrar sizi alıyoruz ve özel servis araçlarıyla konakladığınız yere kadar transferinizi sağlıyoruz.

Dahil Olanlar; Geliş-Dönüş Servis, Öğle yemeği, Tekneler ile Sazlık turu, Kaya mezarları, Çamur havuzu ve Kaplıca, Kaplumbağa (İz tuzu) plajı girişi, Rehberlik hizmeti, Ferdi Kaza sigortası

Dahil Olmayanlar; Fotoğraf ve video çekimi, Alkollü ve alkolsüz içecekler, Hediyelik eşyalar, Öğlen yemeği haricinde sipariş verilen yiyecekler (fast food)

Yanınıza almayı unutmayın!; Havlu, Mayo , Kamera, Güneş Kremi, Müzik çalar, Dergi veya gazete

Ödeme koşulları için tıklayınız; Marmaris günlük turları için rezervasyon yaptığınızda ön ödeme ya da ödemenin tamamını yapmanıza gerek yoktur. Günlük tura katılacağınız gün ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Rehberimiz sizinle tur günü buluştuğunuzda size, tura katılım biletinizi getirir ve ödemeyi tahsil etmektedir.

marmaris-dalyan-turu-4
marmaris-dalyan-turu-5
marmaris-dalyan-turu-6
marmaris-dalyan-turu-7
marmaris-dalyan-turu-8
dalyan_2016_2
Marmaris Dalyan tekne turu

  Rezervasyon Formu

  Fiyat: 100 TRY
  Toplam : 0 TRY
  Fiyat: 60 TRY
  Toplam : 0 TRY
  0 TRY
  ✓ ValidInvalid number
  Rezervasyon Formu
  tursab-dds-10974

  Keep in touch


  Copyright © 2018 Tatilmoni Ltd. Şti.®