Marmaris Dalış turu

Tüplü dalış Marmaris, Marmaris tekne turları
marmaris-dalis-turu-2
marmaris-dalis-turu-3
marmaris-dalis-turu-4

Marmaris dalış turu

Farklı ve heyecan verici bir deneyim, deniz altındaki hayatı keşfetmek ve unutulmaz bir deneyim yaşamanın en keyifli turu Marmaris dalış turu.
Aktivite sırasında dalış keyfi yaşarken, tüm gün bolca yüzme ve güneşlenme fırsatı bulacaksınız.

Marmaris dalış turu programı sabah 09.30’da teknemizin iskeleden kalkması ile başlıyor. Sizi konakladığınız yerden ücretsiz, özel servis araçlarımız ile alıyoruz. Diğer misafirlerimizin gelmesiyle birlikte limandan ayrılıyoruz.

Öncelikle profesyonel eğitmenlerimiz ile gün hakkında, ekipman kullanımı ve genel dalış eğitimi programını gerçekleştiriyoruz.
İlk dalış noktasına vardığımızda, siz katılımcıları gruplara (team) ayırıyoruz. Ekipman ve dalış kıyafetlerinizi giydikten sonra eğitmenlerimiz ile dalışa geçiyorsunuz. Eğitmenlerimiz su altına inmenizde ve su altındaki faaliyetlerimizde hep yanınızda bulunuyor.

İlk dalış 5 ile 7 metre arasında gerçekleşiyor. Bu dalış sırasında dalış hocamız sizinle beraber olacağı için kesinlikle sıkıntı olmayacaktır.
İkinci dalış 5 ile 10 metre arasında planlanmaktadır. Dalış sırasında kaç metreye inileceğini katılımcının sualtı davranış ve becerilerine göre değişiklik göstermektedir. Dalış turu, tamamen güvenli önemleri alınarak, sıfır risk altında düzenlenmektedir.

İlk dalış tecrübe dalışı olduğundan dolayı daha sakin ve stabil gerçekleştirilir. Katılımcının elime ve etrafına balık yemi koyularak. Çevredeki tropik balıkların yanınıza gelmesi sağlanır. İk dalıştan sonra edindiğiniz tecrübe ile ikinci dalıştan daha fazla keyif alacaksınız.

Öğlen yemeği ve ekipmanların dahil (ücretsiz) olduğu bu turda Marmaris’in çeşitli koylarında uzun yüzme molası şansını da elde ediyorsunuz. Dalışlar ortalama 16 dakika ile 24 dakika arasında gerçekleşmektedir. Size kalan diğer zaman içerisinde şnorkel yapabilir, güneşlenebilir ya da çevre koyları yüzerek keşfedebilirsiniz.

Teknemiz saat 16.30 ile 17:30 arası Marmaris limanına geri dönmektedir. Sizleri tekrar konakladığınız yere götürmek için servis araçlarımız limanda hazır bekliyor olacaktır.

Marmaris dalış noktaları

Baca Mağarası, Sarı Mehmet Burnu, Keçi Adası Feneri, Hayatlı Burnu, İnce Burnu Feneri, Abdi Reis Koyu, Yazıh Kayalıkları, Aksu Koyu, Kütük Burnu ve Kadırga Burnu Marmaris dalış noktalarıdır. Dalış katılacağınız gün, teknemizin hangi dalış noktalarında duracağı, o günün sabahı belli olur. Hava, deniz ve koylardaki yoğunluk şartlarına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu alanlardaki maksimum derinlikler 30 ila 50 metre arasında değişmektedir.

marmaris-dalis-turu-5
marmaris-dalis-turu-6
marmaris-dalis-turu-3
marmaris-dalis-turu-1

NOT: DİKKAT! 14 yaş altındaki çocuklar federasyon kuralları gereği dalış yapamaz fakat ebeveyn ile dalış teknesinde bulunabilirler. 14-18 yaş arasındaki çocuklar ebeveyn onayı ile dalış yapabilirler.

NOT 2: KİMLER DALAMAZ!
Vertigo Hastaları (Kulak enfeksiyonu ve denge rahatsızlığı)
Astın, Sara, Şeker, Akciğer Hastaları
Kalp rahatsızlığı, yüksek tansiyon, Ağır özellikli ilaç kullananlar
Son altı ay içerisinde ağır ameliyat geçiren, hamile bayanlar
Fıtık hastaları (Derecesine göre)
Bu Kurallar Federasyon tarafından belirlenmiştir!

NOT 3: TAVSİYE EDİLİR!
Bir gece önce alkol almayınız.
Sabah kahvaltısını standart yapınız, abartı yemek yemeyiniz.
Uçak yolculuğu yapıyorsanız. Uçuştan bir gün sonra ya da bir gün önce dalmayınız.
Su altında çekin yapılabilen ÇEK-AT kamera yanınıza alınız.

Saat: Her gün saat 09:00 ile 17:30 arasında gerçekleşmektedir.

Dahil Olanlar; Geliş-Dönüş Servis, Rehberlik hizmeti, öğle yemeği, Eğitmen, Teorik ve Pratik eğitim, Dalış ekipmanı, Ferdi Kaza Sigortası

Dahil Olmayanlar; Fotoğraf ve video çekimi, İçecekler, Hediyelik eşya

Yanınıza almayı unutmayın!; Havlu , Mayo , Kamera, Güneş Kremi, Müzik çalar, Dergi veya gazete

Ödeme koşulları için tıklayınız;
Marmaris günlük turları için rezervasyon yaptığınızda ön ödeme ya da ödemenin tamamını yapmanıza gerek yoktur. Günlük tura katılacağınız gün ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Rehberimiz sizinle tur günü buluştuğunuzda size katılın biletinizi getirir ve ödemeyi tahsil etmektedir.

Marmaris Dalış turu

  Rezervasyon Formu

  Fiyat: 140 TRY
  Toplam : 0 TRY
  0 TRY
  ✓ ValidInvalid number
  Rezervasyon Formu
  tursab-dds-10974

  Keep in touch


  Copyright © 2018 Tatilmoni Ltd. Şti.®