Marmaris atv safari turu

Marmaris safari turları, Marmaris aktiviteleri
marmaris-atv-safari-1
marmaris-atv-safari-2
marmaris-atv-safari-5

Marmaris atv safari turu

Marmaris’te kişisel olarak yapılabilecek en güzel aktivitelerden birisi olan Marmaris atv safari turu, aksiyon, adrenalin ve heyecan isteyenler için vazgeçilmez bir aktivitedir. Bu aktivite toplam 4 saatlik programdan oluşur.

Tozu, çamuru, suyu, aksiyonu bol, eğlencesi bol olan bu atv safari turu size unutulmaz bir gün sunuyor. Güvenlik önlemi alınmış özel arazide hazırlanmış parkurlarda sizleri bekliyoruz.

Tur programı her gün 4 seans olarak saat 10, 12, 14 ve 16 da başlamaktadır. Özel araçlarımız ile sizleri konakladığınız yerden alıyoruz ve 15 dakikalık bir yolculuktan sonra sizi özel arazide hazırlanmış çiftliğimize götürüyoruz.

Marmaris safari programı

Marmaris safari programı başlamadan önce uzman arkadaşlarımız size gün hakkında bilgi veriyor ve arzu ederseniz test sürüşü yapabiliyorsunuz. Sınırsız eğlence ve adrenalin dolu turumuz ilk etapda orman yollarında sürüş, nehirlerden geçiş ve arazi sürüşü olarak düzenleniyor.

İkinci etapta ise, atlama rampaları, çamur havuzlar, şelale yolu vb. parkurların bulunduğu özel alanda gerçekleşiyor. Her katılımcı kendi aracını kullandığından dolayı, Marmaris atv safari turu kişisel aktivite klasmanına girmektedir.

Atv safari turumuz toplamda 4 saatlik (yarım günlük) bir aktivitedir. Gitmesi, gelmesi, hazırlanması, safarisi hepsi toplamda 4 saat sürmektedir. Araçlar ile gerçekleştirdiğimiz program ise 1 saat 15 dakika ile 1 saat 30 dakika arası sürmektedir.

Saat: 10:00 - 12:00 - 14:00 - 16:00 (Başlama saati),Her gün

Dahil Olanlar; Geliş-Dönüş Servis, Pratik ve Teorik eğitim, Rehberlik hizmeti, Ferdi Kaza Sigortası

Dahil Olmayanlar; Öğle yemeği, İçecekler, Hediyelik, Ferdi Kaza Sigorta

Yanınıza almayı unutmayın!; Mayo, Havlu, Ekstra T-shirt, Güneş Kremi

Ödeme koşulları için tıklayınız;
Marmaris günlük turları için rezervasyon yaptığınızda ön ödeme ya da ödemenin tamamını yapmanıza gerek yoktur. Günlük tura katılacağınız gün ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Rehberimiz sizinle tur günü buluştuğunuzda size katılın biletinizi getirir ve ödemeyi tahsil etmektedir.

marmaris-atv-safari-3
marmaris-atv-safari-4
marmaris-atv-safari-6
marmaris-atv-safari-7
Marmaris atv safari turu

  Rezervasyon Formu

  Fiyat: 140 TRY
  Toplam : 0 TRY
  Fiyat: 20 TRY
  Toplam : 0 TRY
  0 TRY
  ✓ ValidInvalid number
  Rezervasyon Formu
  tursab-dds-10974

  Keep in touch


  Copyright © 2018 Tatilmoni Ltd. Şti.®