Marmaris at safari

Marmaris safari turları, Marmaris günlük turları
marmaris-at-safari-6
marmaris-at-safari-3
marmaris-at-safari-8

Marmaris at safari turu

Marmaris’te düzenlenen kişisel aktivitelerinden birisi olan Marmaris at safari turu ile sizlere farklı bir deneyim yaşatmak ve Marmaris kırsalının bozulmamış doğasını keşfetmek üzere At safari turuna bekliyoruz. Burada kendinizi güzel ormanın ve kuş seslerinin kapladığı doğanın içinde bulacaksınız.

Aktivite dâhilinde sizleri konakladığınız yerden özel servis araçlarımız ile alıyoruz ve Marmaris’e yaklaşık olarak 20 dakikalık mesafe dışında olan çiftliğimize getiriyoruz. Her türlü güvenlik önlemleri alınmış olan, her yaştan binicinin rahatça sürüş yapabileceği bu aktivitede tecrübe sahibi olmanız gerekmiyor. Eğitimli atlar ve eğitmen hocaların eşliğinde başlayacak olan bu turumuz toplamda 4 saat sürmektedir. 2 etaptan oluşan turumuzda ilk bölüm 45 dakikalık yavaş sürüş ve konvoy halinde orman yollarında ilerleme olarak gerçekleşmektedir. İkinci bölümde ise tempoyu biraz daha artırıyoruz. Derelerden geçme, tepelere tırmanma ve farklı arazi koşullarında tecrübe edinme deneyimi yaşayacaksınız.

Marmaris at safari turu toplamda 4 saatlik bir aktivitedir. Marmaris’ten alınma, hazırlık, safari ve geri bırakılma olarak toplamda 4 saatten oluşmakta fakat at üzerinde geçirdiğiniz zaman 1 saat 15 dakika ile 1 saat 30 dakika arasındadır. Tur sonunda sizleri tekrar konakladığınız yere götürmek üzeri servis araçlarımız hazır olarak çiftliğimize sizi beklemektedir.

At safari turu detayları

Saat: Her gün, 4 seans olarak düzenlenmektedir. 10:00, 12:00, 14:00, 16:00 (aktivite başlama saatleri)

Dahil Olanlar; Geliş-Dönüş Servis, Rehberlik hizmeti, Ferdi Kaza Sigortası

Dahil Olmayanlar; Fotoğraf ve Video çekimi, Alkollü ve alkolsüz içecekler, öğlen yemeği, Hediyelik eşyalar

Yanınıza almayı unutmayın! Uzun şort (kapri şort) Mayo, Havlu, Ekstra T-shirt, Güneş Kremi

Ödeme koşulları;

Marmaris günlük turları için rezervasyon yaptığınızda ön ödeme ya da ödemenin tamamını yapmanıza gerek yoktur. Günlük tura katılacağınız gün ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Rehberimiz sizinle tur günü buluştuğunuzda size katılın biletinizi getirir ve ödemeyi tahsil etmektedir.

marmaris-at-safari-1
marmaris-at-safari-2
marmaris-at-safari-4
marmaris-at-safari-5
marmaris-at-safari-6
marmaris-at-safari-7
Marmaris at safari

  Rezervasyon Formu

  Fiyat: 75 TRY
  Toplam : 0 TRY
  0 TRY
  ✓ ValidInvalid number
  Rezervasyon Formu
  tursab-dds-10974

  Keep in touch


  Copyright © 2018 Tatilmoni Ltd. Şti.®