Marmaris buggy safari

Marmaris safari turları, Marmaris günlük turları
marmaris-buggy-safari-7
marmaris-buggy-safari-6
marmaris-buggy-safari-8

Buggy safari turu

Marmaris’te kişisel olarak yapılabilecek en güzel aktivitelerden birisi olan Marmaris buggy safari turu ile aksiyon, adrenalin ve heyecan dolu bir tur sizi bekliyor. Toplam 3 saatlik programda her katılımcı kendi aracını kullanmaktadır. Araçlarımız maksimum iki kişiliktir. Tozu, çamuru, suyu, aksiyonu bol eğlencesi bol olan bu turda size unutulmaz bir gün sunuyoruz.

Buggy safari programı

Buggy safari programı her gün, 4 seans olarak düzenlediğimiz turumuz için sizleri konakladığınız yerden alıyoruz ve 15 dakikalık bir yolculuktan sonra sizi özel arazide hazırlanmış parkurlarda bekliyoruz.

Program başlangıcı öncesinde gün hakkında bilgilendirme, test sürüşü ve hazırlık aşamalarını tamamlıyoruz. Sonrası sınırsız eğlence ve adrenalin dolu turumuz başlıyor. Uzman arkadaşların eşliğinde sıralanan araçlarımız ile konvoy halinde yola çıkıyoruz.

İlk bölümde patika ve dağ yollarında sürüş, derelerden geçiş ve orman içerisinden geçerek off-road yapıyoruz. İkinci bölümde ise özel parkurumuzda atlama rampaları, çamur havuzları, şelale yolu gibi farklı etkinlikler ile hazırlanmış etaplarımızdan geçiyoruz.

Buggy Safari turumuz toplamda 3 saatlik (yarım günlük) bir aktivitedir. Gitmesi, gelmesi, hazırlanması, safarisi hepsi toplamda 3 saat sürmektedir. Araçlar ile gerçekleştirdiğimiz program ise 1 saat 15 dakika ile 1 saat 30 dakika arası sürmektedir.

marmaris-buggy-safari-1
marmaris-buggy-safari-2
marmaris-buggy-safari-3
marmaris-buggy-safari-4
Marmaris buggy safari

  Rezervasyon Formu

  Fiyat: 140 TRY
  Toplam : 0 TRY
  Fiyat: 20 TRY
  Toplam : 0 TRY
  0 TRY
  ✓ ValidInvalid number
  Rezervasyon Formu
  tursab-dds-10974

  Keep in touch


  Copyright © 2018 Tatilmoni Ltd. Şti.®