رحلة القارب الشامل لكل شيء

رحلة القارب في مارماريس ، الخلجان والجزر مارماريس
marmaris_boat_trip_3
marmaris_boat_trip_4
marmaris_boat_trip_2

Marmaris her şey dahil tekne turu

Marmaris muhteşem doğal güzellikleri, denizi, koyları ve tertemiz plajları ile oldukça büyük ilgi görmektedir. Yapılacak birçok aktivitenin bulunması bu şehrin tercih edilme nedenleri arasındadır. Marmaris’te yapılacak en güzel ve en popüler aktivitelerden bir tanesi olan günübirlik Marmaris Tekne turlarıdır. Sahil şeridinde yer alan tekneler ile yapılmakta olan Marmaris tekne turuna 2 farklı konsepte katılabilirsiniz.

 • Marmaris yemekli tekne turu
 • Marmaris her şey dahil tekne turu

Marmaris her şey dahil tekne turu ile gün boyu sınırsız alkollü ve alkolsüz içecek tüketebilirsiniz. İçecek listemizde; Bira, Votka, Şarap, Cola, Fanta, Sprite gibi meşrubatların yanı sıra gün boyu sıcak içecek servisimizde bulunmaktadır.
Teknemiz iki katlı ve ihtiyaç duyabileceğiniz tüm nitelik ve özellikleri içerisinde barındırmaktadır.

Teknemizin üst katında şezlong ve güneşlenme minderlerini, gün boyu alkollü ve alkolsüz içeceklerinizi temin edebileceğiniz bar ve müzik sistemi bulunmaktadır. Teknemizin alt katında ise restoran, bar, wc ve duş imkânı vardır. Gün boyu farklı eğlence, müzik ve etkinliğin düzenlendiği tur sırasında arzu ederseniz üst katta güneşlenebilir ya da alt katta muhteşem manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

Marmaris her şey dahil tekne turu güzergahı

Marmaris her şey dahil tekne turu güzergahı sırasıyla; Cennet Adası, Fosforlu mağara, Akvaryum koyu, Kumlubük, Amos, Turunç ve yeşil deniz koylarında yüzme molası verilmektedir.

Sabah 09.30’da başlayacak olan Program için özel servis araçlarımızla konakladığınız yerden sizi alıyoruz ve özel iskelemizde bulunan teknemize getiriyoruz. Diğer yolcularımızın da gelmesiyle beraber unutulmayacak muhteşem bir tura başlıyor. Program dâhilinde olan ilk durağımız olan Cennet adası, adı kadar güzel olan bu ada etrafında 30 dakika ilk molamızı veriyoruz. Her mola ortalama 30 dakika. İkinci durağımız olan Fosforlu Mağara’dır. Fosforlu mağara çevresinde yer alan doğal güzellikleri ve bir dilek mağarası olarak meşhur olmuştur. Mutlaka bozuk para atarak dilek tutmanızı tavsiye ederiz. Burası doğal oluşumdan kaynaklanan muhteşem görüntüsü ile insanı büyülemekte.
Bir sonraki durağımız olan Akvaryum koyu, gözle görülen berraklığı ile ve rengarenk su altı dünyası ile balıkları net bir şekilde görebilir.

Dördüncü durağımız olan Kumlubük koyunda öğlen yemeği ve yüzme molası verilmektedir. Öğlen yemeği sırasında teknede barbekü yapılmaktadır.

Öğlen yemeği ve yüzme molasının ardından Turunç limanında mola vermekteyiz. Turunç koyu ise bir tatil beldesi niteliğindedir. Yürüyüş severler için oldukça ideal bir koy olarak bilinmekte olan bu koy, cennet bahçesi görünümündedir. Teknemiz burada 1 saat mola veriyor burada alışveriş yapabilir yâda muhteşem doğal manzarası eşliğinde gezebilirsiniz.
Son yüzme molamız ise koyların yoğunluk durumuna göre Yeşil deniz ya da Kumlubük koyunun karşısında bulunan Amos koyunda vermektedir. Amos koyu özellikle tarihsel kalıntıları oldukça önemli bir yere ziyaret noktasıdır.

Asimile olmamış tarihi kalıntılara sahip bir koy olarak ta bilinen Amos koyu, tarihi değerleri ziyaret etmek isteyenler için bulunmaz bir fırsattır. Amos koyundaki tarihi ören yerleri sadece kara yolu ile ziyaret edilebilir.

Son yüzme molasının ardından İçmeler üzerinden Marmaris limanına geri dönüyoruz. Geri dönüşte sizi tekrar otelinize bırakıyoruz.

marmaris_boat_trip_5
img-20170821-wa0001
marmaris_boat_trip
img-20170821-wa0003
رحلة القارب الشامل لكل شيء

  Reservation Form

  Price (per person): 20 USD
  Total : 0 USD
  Price (per person): 14 USD
  Total : 0 USD
  0 USD
  ✓ ValidInvalid number
  Reservation Form
  tursab-dvs-10974

  Keep in touch


  Copyright © 2018 Tatilmoni Ltd. Şti.®